• маҳсулот_баннер_01

Маҳсулот

1GE+1POTS+WIFI4 ONU/ONT LM211W4

Хусусиятҳои асосӣ:

● Ҳолати дугона (GPON/EPON)

● Ҳолати роутер (Статикӣ IP/DHCP/PPPoE) ва Ҳолати пул

● Функсияи Dying Gasp (Ҳушдор оид ба хомӯш кардани барқ)

● Суръат то 300Mbps 802.11b/g/n WiFi

● Усулҳои гуногуни идоракунӣ: Telnet, Web, SNMP, OAM

● Хусусиятҳои девори мустаҳкам: Филтри суроғаи IP/филтри суроғаи MAC/филтри домен


ХУСУСИЯТХОИ МАХСУЛОТ

ПАРАМЕТРХО

Тегҳои маҳсулот

ХУСУСИЯТХОИ МАХСУЛОТ

LM211W4 режими дугона ONU/ONT яке аз воҳидҳои шабакаи оптикии EPON/GPON мебошад, ки барои қонеъ кардани талаботи шабакаи дастрасии фарохмаҷро пешбинӣ шудааст.Он ду режими мутобиқшавандаи GPON ва EPON -ро дастгирӣ мекунад, метавонад зуд ва самаранок байни системаи GPON ва EPON фарқ кунад.Он дар FTTH/FTTO барои пешниҳоди хидмати маълумот дар асоси шабакаи EPON/GPON татбиқ мешавад.LM211W4 метавонад функсияи бесимро бо стандартҳои техникии 802.11a/b/g/n муттаҳид кунад.Он дорои хусусиятҳои қудрати қавӣ ва фарогирии васеъ мебошад.Он метавонад ба корбарон амнияти интиқоли маълумотро таъмин намояд.Ва он хидматҳои камхарҷи VoIP-ро бо порти 1 FXS таъмин мекунад.


  • гузашта:
  • Баъдӣ:

  • Мушаххасоти сахтафзор
    ННИ GPON/EPON
    ЮНИ 1 x GE(LAN)+ 1 x FXS + WiFi4
    Интерфейси PON Стандарт ITU-T G.984 (GPON)IEEE802.ah(EPON)
    Пайвасткунаки нахи оптикӣ SC/UPC ё SC/APC
    Дарозии мавҷи корӣ (нм) TX1310, RX1490
    Қувваи интиқол (дБм) 0 ~ +4
    Ҳассосияти қабул (dBm) ≤ -27 (EPON), ≤ -28 (GPON)
    Интерфейси Интернет 1 х 10/100/1000Мард худкор гуфтушунидҲолати пурра/ним дуплекс Auto MDI/MDI-XПайвасткунаки RJ45
    Интерфейси POTS 1 x RJ11ITU-T G.729/G.722/G.711a/G.711
    Интерфейси WiFi Стандарт: IEEE802.11b/g/nБасомад: 2,4 ~ 2,4835 ГГц (11б/г/н)Антеннаҳои беруна: 2T2RФоидаи мавҷгири: 2 x 5dBiСуръати сигнал: 2,4 ГГц то 300 Мбит/с

    Бесим: WEP/WPA-PSK/WPA2-PSK, WPA/WPA2

    Модулизатсия: QPSK/BPSK/16QAM/64QAM

    Ҳассосияти қабулкунанда:

    11г: -77dBm@54Mbps

    11n: HT20: -74dBm HT40: -72dBm

    Интерфейси барқ DC2.1
    Таъмини нерӯ Адаптери барқи 12VDC/1A
    Андоза ва Вазн Андозаи адад: 128mm (L) x 88mm (W) x 34mm (H)Вазни холиси ашё: тақрибан 157 г
    Мушаххасоти экологӣ Ҳарорати корӣ: 0oC~40oC (32oF ~ 104oF)Ҳарорати нигоҳдорӣ: -40oC~70oС (-40oF ~ 158oF)Рутубати корӣ: 10% то 90% (ғайриконденсатсионӣ)
     Мушаххасоти нармафзор
    Идоракунӣ Назорати дастрасӣ, Идоракунии маҳаллӣ, Идоракунии дурдаст
    Функсияи PON Кашфи худкор/Муайянкунии пайвандҳо/ Нармафзори навсозии дурдаст ØАутентификатсияи худкор/MAC/SN/LOID+паролТақсими фарохмаҷрои динамикӣ
    Навъи WAN IPv4/IPv6 Дучанд стек ØNAT ØМизоҷ/сервери DHCP ØМизоҷи PPPOE/Гузариш аз ØМасири статикӣ ва динамикӣ
    Функсияи қабати 2 Омӯзиши суроғаи MAC ØМаҳдудияти ҳисоби омӯзиши суроғаи MAC ØПешгирии тӯфони пахши ØVLAN шаффоф / барчасп / тарҷума / танаи
    Multicast IGMPv2 ØIGMP VLAN ØIGMP шаффоф/Snooping/Proxy
    VoIP

    Дастгирии протоколи SIP

    Бесимӣ 2.4G: 4 SSID Ø2 x 2 MIMO ØПахши SSID/пинҳон Интихоб кунед
    Амният ØDOS, Сипар девори SPIФилтри суроғаи IPФилтри суроғаи MACФилтри домени IP ва MAC суроғаи ҳатмӣ
    Мундариҷаи баста
    Мундариҷаи баста 1 x XPON ONT, 1 x Дастури насби зуд, 1 x адаптери барқ
    Паёми худро дар ин ҷо нависед ва ба мо бифиристед