• маҳсулот_баннер_01

Маҳсулот

4GE+CATV+2USB+WIFI5 ONU/ONT LM240TUW5

Хусусиятҳои асосӣ:

● Ҳолати дугона (GPON/EPON)

● Ҳолати роутер (Статикӣ IP/DHCP/PPPoE) ва Ҳолати пул

● Бо OLT тарафи сеюм мувофиқ аст

● Суръат то 1200 Мб/с 802.11b/g/n/ac WiFi

● Идоракунии CATV

● Функсияи Dying Gasp (Ҳушдор оид ба хомӯш кардани барқ)

● Хусусиятҳои девори мустаҳкам: Филтри суроғаи IP/филтри суроғаи MAC/филтри домен


ХУСУСИЯТХОИ МАХСУЛОТ

ПАРАМЕТРХО

Тегҳои маҳсулот

Хусусиятҳои маҳсулот

LM240TUW5 режими дугонаи ONU/ONT дар FTTH/FTTO барои пешниҳоди хидмати маълумот дар асоси шабакаи EPON/GPON татбиқ мешавад.LM240TUW5 метавонад функсияи бесимиро бо стандартҳои техникии 802.11 a/b/g/n/ac муттаҳид созад, инчунин сигнали бесими 2,4 ГГц ва 5 ГГцро дастгирӣ мекунад.Он дорои хусусиятҳои қудрати қавӣ ва фарогирии васеъ мебошад.Он метавонад ба корбарон амнияти интиқоли маълумотро таъмин намояд.Ва он хидматрасонии телевизионии камхарҷро бо 1 порти CATV пешкаш мекунад.

Бо суръати то 1200 Мбит/с, 4-порти XPON ONT метавонад ба корбарон серфинги бениҳоят ҳамвор интернет, занги телефони интернетӣ ва бозиҳои онлайниро таъмин намояд.Ғайр аз он, бо қабули мавҷгири берунии Omni-directional, LM240TUW5 метавонад диапазон ва ҳассосияти бесимиро ба таври назаррас афзоиш диҳад, ки ба шумо имкон медиҳад сигналҳои бесимро дар дуртарин гӯшаи хона ё офиси худ қабул кунед.Шумо инчунин метавонед ба телевизор пайваст шавед ва ҳаёти худро ғанӣ гардонед.


  • гузашта:
  • Баъдӣ:

  • Мушаххасоти сахтафзор
    ННИ GPON/EPON
    ЮНИ 4 x GE + 1 POTS (ихтиёрӣ) + 1 x CATV + 2 x USB + WiFi5
    Интерфейси PON Стандарт GPON: ITU-T G.984EPON: IEE802.3ah
    Пайвасткунаки нахи оптикӣ SC/APC
    Дарозии мавҷи корӣ (нм) TX1310, RX1490
    Қувваи интиқол (дБм) 0 ~ +4
    Ҳассосияти қабул (dBm) ≤ -27 (EPON), ≤ -28 (GPON)
    Интерфейси Интернет 10/100/1000М (2/4 LAN)худкор гуфтушунид, Нисфи дуплекс / дуплекс пурра
    Интерфейси POTS (ихтиёрӣ) 1 x RJ11ITU-T G.729/G.722/G.711a/G.711
    Интерфейси USB 1 x интерфейси USB 3.0
    Интерфейси WiFi Стандарт: IEEE802.11b/g/n/acБасомад: 2,4~2,4835 ГГц (11б/г/н) 5,15~5,825 ГГц (11а/AC)Антеннаҳои беруна: 2T2R (бандҳои дугона)Антенна: 5dBi Gain Дучанд АнтеннаСуръати сигнал: 2,4 ГГц то 300 Мб/с 5,0 ГГц то 900 Мбит/с

    Бесим: WEP/WPA-PSK/WPA2-PSK, WPA/WPA2

    Модулизатсия: QPSK / BPSK / 16QAM / 64QAM / 256QAM

    Ҳассосияти қабулкунанда:

    11n: HT20: -74dBm HT40: -72dBm

    11ac: HT20: -71dBm HT40: -66dBm

    HT80: -63дБм

    Интерфейси барқ DC2.1
    Таъмини нерӯ Адаптери барқи 12VDC/1.5A
    Андоза ва Вазн Андозаи адад: 180mm (L) x 150mm (W) x 42mm (H)Вазни холиси ашё: тақрибан 310г
    Мушаххасоти экологӣ Ҳарорати корӣ: 0oC~40oC (32oF ~ 104oF)Ҳарорати нигоҳдорӣ: -40oC~70oС (-40oF ~ 158oF)Рутубати корӣ: 10% то 90% (ғайриконденсатсионӣ)
     Мушаххасоти нармафзор
    Идоракунӣ Назорати дастрасӣИдоракунии маҳаллӣИдоракунии дурдаст
    Функсияи PON Кашфи худкор/Муайянкунии пайвандҳо/ Нармафзори навсозии дурдаст ØАутентификатсияи худкор/MAC/SN/LOID+паролТақсими фарохмаҷрои динамикӣ
    Функсияи қабати 3 IPv4/IPv6 Дучанд стек ØNAT ØМизоҷ/сервери DHCP ØМизоҷи PPPOE/Гузариш аз ØМасири статикӣ ва динамикӣ
    Навъи WAN Омӯзиши суроғаи MAC ØМаҳдудияти ҳисоби омӯзиши суроғаи MAC ØПешгирии тӯфони пахши ØVLAN шаффоф / барчасп / тарҷума / танаибастани порт
    Multicast IGMPv2 ØIGMP VLAN ØIGMP шаффоф/Snooping/Proxy
    VoIP

    Дастгирии протоколи SIP

    Бесимӣ 2.4G: 4 SSID Ø5G: 4 SSID Ø4 x 4 MIMO ØПахши SSID/пинҳон Интихоб кунедАвтоматикунонии каналро интихоб кунед
    Амният DOS, Сипар девори SPIФилтри суроғаи IPФилтри суроғаи MACФилтри домени IP ва MAC суроғаи ҳатмӣ
     Мушаххасоти CATV
    Пайвасткунаки оптикӣ SC/APC
    Қувваи оптикии RF 0~-18дБм
    Дарозии мавҷи қабули оптикӣ 1550+/-10нм
    Диапазони басомади RF 47 ~ 1000 МГс
    Сатҳи баромади RF ≥ (75+/-1,5)дБуВ
    Диапазони AGC -12~0дБм
    МЕР ≥34дБ(-9дБм вуруди оптикӣ)
    Аз даст додани инъикоси баромад > 14дБ
      Мундариҷаи баста
    Мундариҷаи баста 1 x XPON ONT, 1 x Дастури насби зуд, 1 x адаптери барқ, 1 x кабели Ethernet
    Паёми худро дар ин ҷо нависед ва ба мо бифиристед

    Категорияҳои маҳсулот