• маҳсулот_баннер_01

Маҳсулот

1GE+3FE+1POTs+CATV+WIFI4 ONU/ONT LM241TW4

Хусусиятҳои асосӣ:

● Ҳолати дугона (GPON/EPON)

● Ҳолати роутер (Статикӣ IP/DHCP/PPPoE) ва Ҳолати пул

● Бо OLT тарафи сеюм мувофиқ аст

● Суръат то 300Mbps 802.11b/g/n WiFi

● Идоракунии CATV

● Функсияи Dying Gasp (Ҳушдор оид ба хомӯш кардани барқ)

● Хусусиятҳои девори мустаҳкам: Филтри суроғаи IP/филтри суроғаи MAC/филтри домен


ХУСУСИЯТХОИ МАХСУЛОТ

ПАРАМЕТРХО

Тегҳои маҳсулот

Хусусиятҳои маҳсулот

LM241TW4, режими дугонаи ONU/ONT, яке аз воҳидҳои шабакаи оптикии XPON буда, GPON ва EPON-ро ду шеваи худмутобиқшавӣ дастгирӣ мекунад.Ба FTTH/FTTO татбиқ карда мешавад, LM241TW4 метавонад функсияҳои бесими мувофиқро ба стандартҳои техникии 802.11 a/b/g/n ҳамгиро кунад.Он инчунин сигнали бесими 2,4 ГГцро дастгирӣ мекунад.Он метавонад ба корбарон муҳофизати бехатарии интиқоли маълумотро таъмин намояд.Ва тавассути 1 порти CATV хидмати камхарҷро пешкаш кунед.

4-порти XPON ONT ба корбарон имкон медиҳад, ки ба пайвасти баландсуръати интернети XPON, ки бо порти Gigabit Ethernet муштарак аст, дастрасӣ пайдо кунанд.Дар боло 1,25 Гбит/с, дар поён 2,5/1,25 Гбит/с, масофаи интиқол то 20 км.Бо суръати то 300 Мбит/с, LM240TUW5 мавҷгири берунии ҳамаҷонибаро барои баланд бардоштани доираи бесим ва ҳассосият истифода мебарад, то шумо метавонед сигналҳои бесимро дар ҳама ҷо дар хона ё офиси худ қабул кунед ва шумо инчунин метавонед ба телевизор пайваст шавед, ки ҳаёти шуморо ғанӣ гардонад.

Саволҳои зиёд такрормешуда

Саволи 1: Фарқи байни EPON GPON OLT ва XGSPON OLT чист?

Бузургтарин фарқият дар он аст, ки XGSPON OLT GPON/XGPON/XGSPON, Суръати тезтарро дастгирӣ мекунад.

Саволи 2: EPON ё GPON OLT-и шумо ба чанд ONT пайваст шуда метавонад

A: Он аз миқдори портҳо ва таносуби оптикии тақсимкунанда вобаста аст.Барои EPON OLT, 1 порти PON метавонад ба ҳадди аксар 64 дона ONT пайваст шавад.Барои GPON OLT, 1 порти PON метавонад ба ҳадди аксар 128 дона ONT пайваст шавад.

Саволи 3: Масофаи максималии интиқоли маҳсулоти PON ба истеъмолкунанда чанд аст?

A: Ҳама масофаи максималии интиқоли порти пон 20KM аст.

Саволи 4: Метавонед бигӯед, ки фарқияти ONT &ONU чист?

Ҷавоб: Дар асл ҳеҷ тафовуте вуҷуд надорад, ҳарду дастгоҳи корбарон мебошанд.Шумо инчунин метавонед бигӯед, ки ONT як қисми ONU аст.

Саволи 5: FTTH/FTTO чист?

FTTH/FTTO чист?


  • гузашта:
  • Баъдӣ:

  • Мушаххасоти сахтафзор
    ННИ GPON/EPON
    ЮНИ 1x GE(LAN) + 3x FE(LAN) + 1x POTs (ихтиёрӣ) + 1x CATV + WiFi4
    Интерфейси PON Стандарт GPON: ITU-T G.984EPON: IEE802.3ah
    Пайвасткунаки нахи оптикӣ SC/APC
    Дарозии мавҷи корӣ (нм) TX1310, RX1490
    Қувваи интиқол (дБм) 0 ~ +4
    Ҳассосияти қабул (dBm) ≤ -27 (EPON), ≤ -28 (GPON)
    Интерфейси Интернет 1 х 10/100/1000Мард худкор гуфтушунид1 х 10 / 100M гуфтушунид худкорҲолати пурра/ним дуплексАвтомат MDI/MDI-XПайвасткунаки RJ45
    Интерфейси POTS (ихтиёрӣ) 1 x RJ11ITU-T G.729/G.722/G.711a/G.711
    Интерфейси WiFi Стандарт: IEEE802.11b/g/nБасомад: 2,4 ~ 2,4835 ГГц (11б/г/н)Антеннаҳои беруна: 2T2RФоидаи мавҷгир: 5dBiСуръати сигнал: 2,4 ГГц то 300 Мбит/сБесим: WEP/WPA-PSK/WPA2-PSK, WPA/WPA2Модулизатсия: QPSK/BPSK/16QAM/64QAMҲассосияти қабулкунанда:11г: -77dBm@54Mbps

    11n: HT20: -74dBm HT40: -72dBm

    Интерфейси барқ DC2.1
    Таъмини нерӯ Адаптери барқи 12VDC/1A
    Андоза ва Вазн Андозаи адад: 167mm (L) x 118mm (W) x 30mm (H)Вазни холиси ашё: тақрибан 230 г
    Мушаххасоти экологӣ Ҳарорати корӣ: 0oC~40oC (32oF ~ 104oF)Ҳарорати нигоҳдорӣ: -40oC~70oС (-40oF ~ 158oF)Рутубати корӣ: 5% то 95% (ғайриконденсатсионӣ)
     Мушаххасоти нармафзор
    Идоракунӣ Назорати дастрасӣ, Идоракунии маҳаллӣ, Идоракунии дурдаст
    Функсияи PON Кашфи худкор/Муайянкунии пайвандҳо/ Нармафзори навсозии дурдаст ØАутентификатсияи худкор/MAC/SN/LOID+паролТақсими фарохмаҷрои динамикӣ
    Функсияи қабати 3 IPv4/IPv6 Дучанд стек ØNAT ØМизоҷ/сервери DHCP ØМизоҷи PPPOE / Гузариш ØМасири статикӣ ва динамикӣ
    Функсияи қабати 2 Омӯзиши суроғаи MAC ØМаҳдудияти ҳисоби омӯзиши суроғаи MAC ØПешгирии тӯфони пахши ØVLAN шаффоф / барчасп / тарҷума / танаибастани порт
    Multicast IGMPv2 ØIGMP VLAN ØIGMP шаффоф/Snooping/Proxy
    VoIP

    Дастгирии протоколи SIP

    Бесимӣ 2.4G: 4 SSID Ø Ø2 x 2 MIMO ØПахши SSID/пинҳон Интихоб кунед
    Амният DOS, Сипар девори SPIФилтри суроғаи IPФилтри суроғаи MACФилтри домени IP ва MAC суроғаи ҳатмӣ
     Мушаххасоти CATV
    Пайвасткунаки оптикӣ SC/APC
    RF, қувваи оптикӣ -12~0дБм
    Дарозии мавҷи қабули оптикӣ 1550нм
    Диапазони басомади RF 47 ~ 1000 МГс
    Сатҳи баромади RF ≥ 75+/-1,5 дБуВ
    Диапазони AGC 0~-15дБм
    МЕР ≥ 34дБ(-9дБм вуруди оптикӣ)
    Аз даст додани инъикоси баромад >14дБ
      Мундариҷаи баста
    Мундариҷаи баста 1 x XPON ONT, 1 x Дастури насби зуд, 1 x адаптери барқ
    Паёми худро дар ин ҷо нависед ва ба мо бифиристед